Reklama

Pożar w Niedamirowie

Jednostki straży pożarnej z gminy Lubawka, PSP Kamienna Góra oraz z Jeleniej Góry i Wałbrzycha wezwane zostały do pożary budynku w Niedamirowie.

 

Okazało się, że źródłem pożaru był najprawdopodobniej komin. Strażacy mieli problem z dojazdem na miejsce po wąskich, zaśnieżonych drogach. Wezwana zosgtała nawet piaskarka. Podczas akcji strażacy musieli usunąć fragment poszycia dachowego wokół komina, nadpalił się rówież belka. Utrudnieniem podczas prowadzenia akcji była również skomplikowaa konstrukcja dachu. Nikomu nic się nie stało.

W akcji uczestniczyły jednostki PSP z Kamiennej Góry, Jeleniej Góry i Wałbrzycha oraz OSP z Jarkowic, Miszkowic, Opawy i dwa zastępy z Lubawki.

Reklama

fot. użyczone

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama