Jak informuje strona OSP Pisarzowice, dzisiaj (sobota, 9 czerwca) paliło się poddasze wielorodzinnego budynku w centrum Kamiennej Góry.
W akcji uczestniczyły jednostki OSP z Krzeszowa, Ptaszkowa, Marciszowa i Pisarzowic oraz trzy jednostki JRG PSP Kamienna Góra. Pożar wybuchł przy ul. Karola Miarki.
Druhowie z Pisarzowic pomagali przy rozbieraniu spalonej części tarasu i zerwaniu struktury ze spalonego styropianu w celu sprawdzenia czy nie ma już żadnego zarzewia ognia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze