Dzisiaj (środa, 2 stycznia) około godziny 11 na ul. Jeleniogórskiej w Kamiennej Górze zapalił się samochód.
Renault kangoo prowadził 43-letni mieszkaniec gminy Lubawka. Jechał od wjazdu do Kamiennej Góry od strony Lubawki w kierunku szpitala. Na wysokości dworca kolejowego i PKS pod maską samochodu pojawił się ogień. Pożar ugasili strażacy.
Samochód został zepchnięty z jezdni i nie utrudnia przejazdu. Nikomu nic się nie stało.
fot. użyczone
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze