Strażacy z PSP Kamienna Góra i okolicznych jednostek OSP walczą z pożarem zamieszkałego poddasza w jednym z budynków przy ul. Kościuszki w Kamiennej Górze.
Aktualizacja 21:35
Z pierwszych ustaleń wynika, że pożar wybuchł na poddaszu. Lokator tego mieszkania przewieziony został do szpitala. Jego mieszkanie nie nadaje się obecnie do zamieszkania.
W całym budynku wyłączony został prąd i gaz. Najprawdopodobniej mieszkańcy z pierwszego piętra i parteru nie będą mogli wrócić dzisiaj do domów.
Oryginalna informacja
Z zagrożonego budynku ewakuowani zostali mieszkańcy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze