Dzisiaj (piątek, 2 października) rano strażacy wezwani zostali do Kruczej Doliny w Lubawce. Paliła się altana stojąca przy lesie.
Do akcji wezwani zostali strażacy z PSP Kamienna Góra oraz OSP Lubawka i Chełmsko Śląskie. Wolnostojący budynek znajdował się na ogrodzonej działce przy lesie. Gdy strażacy przyjechali na miejsce cały obiekt objęty był ogniem. Na miejscu był właściciel. Budynek spłonął. Nikt nie został poszkodowany. Na miejscu nadal pracują biegli i technicy.
fot. OSP Chełmsko Śląskie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze