Przed godzina 13:00 dyspozytor Państwowej Straży Pożarnej otrzymał zgłoszenie do palącego się mieszkania przy ulicy Słonecznej w Kamiennej Górze. Na miejsce zadysponowane zostały trzy wozy bojowe.
Na miejsce dojechały dwie jednostki PSP z Kamiennej Góry oraz jedna z OSP w Krzeszowie. Z kamienicy zostali ewakuowani mieszkańcy. Strażacy przystąpili do działań. Jak się okazało najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w kuchence mikrofalowej.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że pożar wybuchł w mieszkaniu niedawno wyremontowanym do którego wprowadziła się nowa rodzina.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze