Przy ul. Papieża Jana Pawła II w Kamiennej Górze trwa (godz. 8:55) akcja ratunkowa związana z pożarem, których wybuchł w jednym z budynków wielorodzinnych.
Aktualizacja 9:21
Pożar wybuchł najprawdopodobniej na poddaszu, w pomieszczeniu z piecem centralnego ogrzewania. Osoby, którym udzielano pomocy medycznej, to mieszkańcy dwóch mieszkań na poddaszu. Wśród nich jest matka z małym dzieckiem.
Oryginalna informacja
Ulica Papieża Jana Pawła II od starostwa (ul. Broniewskiego) do ronda (ul. Ściegiennego) jest zamknięta.
Pożar wybuchł na poddaszu jednego z budynków. Mieszkańcy zostali ewakuowani. Troje wymagało pomocy medycznej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze