Dzisiaj (czwartek, 19 listopada) po godzinie 10 strażacy wezwani zostali na drogę krajową nr 5 między Przedwojowem a Lubawką.
Do akcji wyjechało PSP Kamienna Góra oraz OSP Chełmsko Śląskie i Lubawka. Na miejscu ukazało się, że w naczepie ciężarówki przewożącej drewno zapaliły się dwa koła. Kierowcy próbowali ugasić pożar gaśnicami. Gdy to się nie udało zabezpieczyli naczepę i odłączyli ciągnik siodłowy.
Strażacy ugasili pożar.
fot. Lubawczanie / Paweł Maszczak
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze