W trudnej akcji uczestniczyli dzisiaj (wtorek, 2 kwietnia) strażacy. Palił się las wysoko nad Opawą i Niedamirowem.
W akcji uczestniczyły jednostki OSP z Opawy, Miszkowic, Jarkowic, Lubawki oraz PSP z Kamiennej Góry. Ciężkie wozy miały problem z dojazdem do miejsca pożaru. Wąski, błotniste i leśne drogi utrudniały dojazd.
Po rozciągnięciu linii i zapewnieniu zasilania wodą strażacy ugasili pożar.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze