W Leszczyńcu trwa (godzina 19:20) akcja gaśnicza. Strażacy wezwani zostali do pożaru w wielorodzinnym budynku.
Wydobywający się z komina ogień zauważyli kierowcy jadący przez Leszczyniec. To oni poinformowali straż pożarną.
Płomienie przedostawały się już na dach. Pierwsi na miejscu byli strażacy z OSP Leszczyniec i wspólnie z mieszkańcami ugasili pożar poszycia dachowego. Zapobiegli rozprzestrzenianiu się ognia. W akcji uczestniczyli również strażacy ochotnicy z Ogorzelca oraz PSP Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze