Reklama

Pożar dworca

Dzisiaj (poniedziałek, 8 kwietnia) przed godziną 16 strażacy wezwani zostali do pożaru byłego dworca kolejowego w Lubawce.

 

Od kilku lat budynek, własność prywatna, nie jest użytkowany. Pożar wybuchł na górnej kondygnacji w lewym skrzydle budynku. Prawdopodobnie zapaliły się śmieci na podłodze, ognień przez dziurę w suficie przedostał się na poddasze. Ze względu na brak schodów i stan stropów, strażacy mieli problem z dotarciem na najwyższą kondygnację. Musieli wyciąć dziurę w suficie i wejście po drabinach. Pożar gaszony był również od zewnątrz, z podnośnika.

Po kilkudziesięciu minutach pożar został ugaszony. Budynek strażacy przekazali przedstawicielowi właściciela.

Reklama

W akcji uczestniczyło 9 zastępów PSP i OSP, w sumie 36 strażaków.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama