Kamiennogórscy miłośnicy biegania chcą utworzyć grupę biegową. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj (wtorek, 25 lutego) i 4 marca (wtorek).
Do grupy mogą przyłączyć się wszyscy chętni, bez względu na wiek. Jedyny warunek to chęć biegania.
Spotkania odbywać się będą w siedzibie KSIS Razem, ul. Kościuszki 6, II piętro, Kamienna Góra. Organizatorzy czekają od godziny 18.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze