Pogoda pokrzyżowała wczoraj plany miłośników teatrów ulicznych z Lubawki. Wieczorem na rynku miał wystąpić Teatr Czerwona Walizka.
Organizatorzy postanowili przenieść wydarzenie do ratusza. Przedstawienie "W piwnicy Ducha Gór" zaprezentowane zostało w holu wypełnionym widzami.
Teatr uliczny powrócił do Lubawki po długiej przerwie. Niewykluczone, że nie było to tylko jedno przedstawienie.
źródło: facebook
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze