Od dzisiaj w Galerii Centrum w Kamiennej Górze można oglądać wystawę fotografii Sławka Przerwy Spotkania nieprzypadkowe. Eksponowane są portery muzyków.
Sławek Przerwa pochodzi z Kamiennej Góry. To w domu kultury przy ul. Ściegiennego zaczynał przygodę z fotografią, którą zresztą szybko porzucił, by wrócić do niej po latach. Od 20 lat fotografuje kulturalne życie Wrocławia. Swoje prace, jest również grafikiem, publikuje w branżowych pismach. Jest też kilkukrotnym finalistą konkursu World Jazz Photo. Od 2008 roku prezentuje swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych, ale po raz pierwszy pokazuje swoje dzieła w Kamiennej Górze.
Wystawę będzie można oglądać do 11 stycznia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze