Z nieoficjalnych informacji wynika, że burmistrz Krzysztof Świątek podjął już decyzje dotyczące dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze.
Przypomnijmy, w tym roku odbyły się konkursu na dyrektorów obu placówek. W podstawówce zgłosiło się dwoje chętnych, w gimnazjum jeden. Oba konkursy zostały unieważnione z powodów formalnych.
W tej sytuacji burmistrz mógł ogłosić nowe konkursy lub powołać nowych dyrektorów na okres do 5 lat.
K. Świątek postanowił, że obiema szkołami kierować będą dotychczasowi dyrektorzy. Zarówno Małgorzata Chodasewicz jak i Dariusz Kurowski otrzymają powołania na 2 lata. Dokumenty mają zostać wręczone w poniedziałek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze