Reklama

Powołani dyrektorzy

Z nieoficjalnych informacji wynika, że burmistrz Krzysztof Świątek podjął już decyzje dotyczące dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze.



Przypomnijmy, w tym roku odbyły się konkursu na dyrektorów obu placówek. W podstawówce zgłosiło się dwoje chętnych, w gimnazjum jeden. Oba konkursy zostały unieważnione z powodów formalnych.

W tej sytuacji burmistrz mógł ogłosić nowe konkursy lub powołać nowych dyrektorów na okres do 5 lat.

K. Świątek postanowił, że obiema szkołami kierować będą dotychczasowi dyrektorzy. Zarówno Małgorzata Chodasewicz jak i Dariusz Kurowski otrzymają powołania na 2 lata. Dokumenty mają zostać wręczone w poniedziałek.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama