Rozpoczął się pierwszy egzamin ósmoklasisty. Przez trzy dni uczniowie kończący szkołę podstawową sprawdzać będą swoją wiedzę.
W Szkole Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze, pomimo trwającego strajku, egzamin rozpoczął się zgodnie z planem. Większość uczniów pisze test w sali gimnastycznej. Przed rozpoczęciem egzaminu powodzenia swoim podopiecznym życzyli strajkujący nauczyciele.

Egzamin ósmoklasisty składa się z trzech części. Dzisiaj uczniowie piszą egzamin z języka polskiego, jutro z matematyki, a w środę z języka obcego. To pierwszy taki egzamin w historii.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze