Reklama

Powitanie wiosny w ZSS

Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze przywitano wiosnę.

 

Uczniowie od rana przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki oraz przekąski.

Następnie odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego przez Fundację Santander pod hasłem ?Mój magiczny świat z książką w ręku?. Jednym z działań w ramach projektu były warsztaty teatralne, podczas których uczniowie przygotowali własną interpretację baśni H. Ch. Andersena ?Dziewczynka z zapałkami?. Inscenizacja stanowiła zakończenie rocznego projektu. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami.

Po występnie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany wcześniej przez uczniów poczęstunek. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbył się Turniej Rodzinny.

Reklama

Serdecznie dziękujemy firmom "Kamos" i "Intermarche" za pomoc rzeczową.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama