Dzisiaj (czwartek, 21 marca) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze przywitano wiosnę.
Uczniowie od rana przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki oraz przekąski.
Następnie odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego przez Fundację Santander pod hasłem ?Mój magiczny świat z książką w ręku?. Jednym z działań w ramach projektu były warsztaty teatralne, podczas których uczniowie przygotowali własną interpretację baśni H. Ch. Andersena ?Dziewczynka z zapałkami?. Inscenizacja stanowiła zakończenie rocznego projektu. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami.

Po występnie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany wcześniej przez uczniów poczęstunek. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się na salę gimnastyczną, gdzie odbył się Turniej Rodzinny.
Serdecznie dziękujemy firmom "Kamos" i "Intermarche" za pomoc rzeczową.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze