Na boisku w Leszczyńcu rozegrany zostanie towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy Amfibolitem Leszczyniec a Kopalnią Ogorzelec. Mecz będzie częścią imprezy organizowanej na powitanie tegorocznego lata.
Oprócz meczu zaplanowano konkurencje sportowe z nagrodami, pokaz maszyn z kopalni oraz pokaz wozów strażackich. Przewidziano atrakcje i poczęstunek dla dzieci.
Impreza odbędzie się 28 czerwca, początek o godzinie 15:00 na boisku w Leszczyńcu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze