Reklama

Powiatowy Pegazik

W Centrum Kultury w Kamiennej Górze przeprowadzono etap powiatowy XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik".

Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej prezentowali się uczniowie klas IV-VI, a w starszej VII i VIII szkół podstawowych.

Prezentacje uczestników oceniała komisja w składzie: przewodnicząca: Anna Ludwicka – Mania, członek komisji: Tomasz Grabiński.

W kategorii młodszej udział wzięło 16 uczniów. Do finału wojewódzkiego komisja zakwalifikowała Emilię Janik (Szkoła Podstawowa w Miszkowicach).

W grupie starszej zaprezentowało się 12 uczniów, kwalifikację do finału wojewódzkiego uzyskała Lena Frydrych (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie).

Reklama

fot. Centrum Kultury w Kamiennej Górze

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama