W Centrum Kultury w Kamiennej Górze przeprowadzono etap powiatowy XXVI Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik".
Konkurs przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych. W młodszej prezentowali się uczniowie klas IV-VI, a w starszej VII i VIII szkół podstawowych.
Prezentacje uczestników oceniała komisja w składzie: przewodnicząca: Anna Ludwicka – Mania, członek komisji: Tomasz Grabiński.
W kategorii młodszej udział wzięło 16 uczniów. Do finału wojewódzkiego komisja zakwalifikowała Emilię Janik (Szkoła Podstawowa w Miszkowicach).
W grupie starszej zaprezentowało się 12 uczniów, kwalifikację do finału wojewódzkiego uzyskała Lena Frydrych (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Marciszowie).

fot. Centrum Kultury w Kamiennej Górze
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze