Reklama

Powiatowy finał igrzysk

Dzisiaj (piątek, 22 marca) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

W zawodach brały udział uczniowie z czterech szkół: SGEE, SP 2 Kamienna Góra, SP Krzeszów, SP Lubawka.

Zawody wygrali zawodnicy SGEE i tym samym wywalczyli awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się dnia 29.03.2019 .r w Jeleniej Górze.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SGEE ? SP Krzeszów 6:4
SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 6:9
SP Krzeszów ? SP Lubawka 4:6
SP 2 Kamienna Góra ? SGEE 3:8
SP Krzeszów ? SP 2 Kamienna Góra 7:4
SGEE ? SP Lubawka 12:4

Kolejność końcowa:
1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Lubawka

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama