Dzisiaj (piątek, 22 marca) na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach brały udział uczniowie z czterech szkół: SGEE, SP 2 Kamienna Góra, SP Krzeszów, SP Lubawka.
Zawody wygrali zawodnicy SGEE i tym samym wywalczyli awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się dnia 29.03.2019 .r w Jeleniej Górze.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SGEE ? SP Krzeszów 6:4
SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 6:9
SP Krzeszów ? SP Lubawka 4:6
SP 2 Kamienna Góra ? SGEE 3:8
SP Krzeszów ? SP 2 Kamienna Góra 7:4
SGEE ? SP Lubawka 12:4
Kolejność końcowa:
1. Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej
2. Szkoła Podstawowa Krzeszów
3. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
4. Szkoła Podstawowa Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze