Sala sportowa przy szkole w Pisarzowicach rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych grający w badmintona. Zawody powiatowe zorganizował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy.
Zawody były częścią Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Najlepsze drużyny wywalczyły awans do finałów strefy jeleniogórskiej.
Mistrzem powiatu została Szkoła Podstawowa z Krzeszowa. Drugie miejsce zajęła kamiennogórska „jedynka”, trzecie szkoła z Pisarzowic.
Wyniki spotkań
SP Krzeszów – SP 1 Kam. Góra 3:1
SP Pisarzowice – SP 1 Kam. Góra 1:3
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 0:3
Turniej wygrała szkoła z Pisarzowic. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry. Trzeci szkoła z Krzeszowa.
Wyniki spotkań:
SP Pisarzowice – SP 1 Kam. Góra 3:2
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 1:3
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 3:1
Mistrzem powiatu została Szkoła Podstawowa z Pisarzowic. Drugiej miejsce zajęła SP1 Kamienna Góra, trzecie Szkoła Podstawowa z Krzeszowa.
Wyniki spotkań:
SP Pisarzowice – SP 1 Kam. Góra 3:0
SP 1 Kam. Góra – SP Krzeszów 3:0
SP Pisarzowice – SP Krzeszów 3:0
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze