Wczoraj (czwartek, 8 listopada) w Pisarzowicach odbyły się powiatowe zawody dziewcząt i chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych w badmintonie.
Wyniki spotkań:
Dziewczęta:
ZSO Kam. Góra drużyna II ? ZSO Kam. Góra drużyna I 0:3
ZSZ i O Kam. Góra - ZSO Kam. Góra drużyna II 3:0
ZSO Kam. Góra drużyna I ? ZSZ i O Kam. Góra 0:3
Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
2. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
Chłopcy:
ZSO Kam. Góra drużyna II - ZSO Kam. Góra drużyna I 0:3
ZSZ i O Kam. Góra - ZSO Kam. Góra drużyna II 3:1
ZSO Kam. Góra drużyna I ? ZSZ i O Kam. Góra 3:1
Kolejność końcowa:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna I
2. Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących Kamienna Góra
3. Zespół Szkół Ogólnokształcących Kamienna Góra drużyna II
Awans do finału strefy jeleniogórskiej wywalczyła drużyna Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących wśród dziewcząt oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących wśród chłopców.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze