Dzisiaj (czwartek, 13 lutego) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyły się eliminacje powiatowe 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.
Prezentacje recytatorów oceniały: Irena Wójcik i Katarzyna Bernaś. W Turnieju Recytatorów zaprezentowało się osiem osób. Na eliminacje rejonowe zakwalifikowane zostały: Gabriela Klimczak, Natalia Żeliszewska i Monika Myjak (wszystkie z Zespołu Szkół Ogólnokształcących).
W Turnieju Poezji Śpiewanej zaprezentowały się Dorota Jadeszko i Monika Myjak i obie zakwalifikowane zostały na eliminacje rejonowe.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze