Dzisiaj (czwartek, 15 lutego) w Lubawce rozegrane zostały powiatowe zawody w minisiatkówce chłopców ze szkół podstawowych tzw. trójki.
Rywalizowali uczniowie klas piątych z czterech szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego.
Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, która wygrała wszystkie mecze 2:0. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Krzeszowie. Trzecią lokatę wywalczył Ptaszków, a czwartą Lubawka.
Dwie najlepsze drużyny wywalczyły awans do zawodów strefowych.
Skład SP 1 Kamienna Góra: Marcel Antoszczak, Adrian Białas, Kacper Biroś, Tymoteusz Grzyb, Fabian Lewicki, Jakub Olczak, Korneliusz Olszewski, Miłosz Regewicz, Szymon Schabiński, Bartosz Smyda, Oliwier Zych.
Skład SP Krzeszów: Igor Gliszczyński, Michał Kuczyński, Jakub Ogorzałek, Mikołaj Ogórek, Łukasz Piętoń, Jakub Powązka, Antoni Wierzbicki, Stanisław Wondołowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze