Reklama

Powiatowe trójki chłopców

Dzisiaj (czwartek, 15 lutego) w Lubawce rozegrane zostały powiatowe zawody w minisiatkówce chłopców ze szkół podstawowych tzw. trójki.

 

Rywalizowali uczniowie klas piątych z czterech szkół z terenu powiatu kamiennogórskiego.

Turniej wygrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, która wygrała wszystkie mecze 2:0. Drugie miejsce zajęła drużyna ze szkoły w Krzeszowie. Trzecią lokatę wywalczył Ptaszków, a czwartą Lubawka.

Dwie najlepsze drużyny wywalczyły awans do zawodów strefowych.

Skład SP 1 Kamienna Góra: Marcel Antoszczak, Adrian Białas, Kacper Biroś, Tymoteusz Grzyb, Fabian Lewicki, Jakub Olczak, Korneliusz Olszewski, Miłosz Regewicz, Szymon Schabiński, Bartosz Smyda, Oliwier Zych.
Skład SP Krzeszów: Igor Gliszczyński, Michał Kuczyński, Jakub Ogorzałek, Mikołaj Ogórek, Łukasz Piętoń, Jakub Powązka, Antoni Wierzbicki, Stanisław Wondołowski.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama