Wczoraj rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kamiennogórskiego w Szachach. W turnieju zagrało 48 zawodników.
Wygrał Artur Wójcik (TS Regle Szklarska Poręba) jednocześnie najlepszy senior. Drugie miejsce zajął Aleksander Wilk (WOK Wałbrzych), junior starszy. Trzeci był Wojciech Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów), senior. Najlepszym juniorem młodszym był Bartłomiej Róg (KSz Stilon Gorzów Wlkp.). Najlepszym młodzikiem był Maksymilian Janeczek (UKS Szach Mat Zabrze). Najlepszą seniorką była Małgorzata Mucha (Olszyny). Najlepsza juniorka młodsza Anna Bagniuk (Kamienna Góra). Najlepsza młodziczka Wiktoria Węglarz (KSz Jelonka Jelenia Góra).
Turniej rozegrany został pod patronatem burmistrza Kamiennej Góry. Turniej rozegrany został w 9 rundach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze