Reklama

Powiatowe igrzyska w piłce nożnej

Dzisiaj (poniedziałek, 13 maja) na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do turnieju przystąpiły reprezentacje pięciu szkół: SP 2 Kamienna Góra, SP Krzeszów, SP Marciszów, SP Pisarzowice, SP Szarocin.

Zwycięstwo odniosły zawodniczki z SP 2 Kamienna Góra, które wywalczyły awans do finału strefy jeleniogórskiej

Wyniki:
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Szarocin ? SP Pisarzowice 1-1
SP Krzeszów ? SP 2 Kamienna Góra 0-0
SP Marciszów ? SP Szarocin 1-0
SP Pisarzowice ? SP Krzeszów 1-3
SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 5-0
SP Szarocin ? SP Krzeszów 0-5
SP Pisarzowice ? SP Marciszów 0-0
SP 2 Kamienna Góra ? SP Szarocin 6-0
SP Krzeszów ? SP Marciszów 3-0
SP Pisarzowice ? SP 2 Kamienna Góra 1-2

Reklama

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
2. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
4. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
5. Szkoła Podstawowa w Szarocinie

 

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama