Dzisiaj (poniedziałek, 13 maja) na Orliku przy Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce nożnej dziewcząt. Zawody były częścią Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do turnieju przystąpiły reprezentacje pięciu szkół: SP 2 Kamienna Góra, SP Krzeszów, SP Marciszów, SP Pisarzowice, SP Szarocin.
Zwycięstwo odniosły zawodniczki z SP 2 Kamienna Góra, które wywalczyły awans do finału strefy jeleniogórskiej
Wyniki:
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Szarocin ? SP Pisarzowice 1-1
SP Krzeszów ? SP 2 Kamienna Góra 0-0
SP Marciszów ? SP Szarocin 1-0
SP Pisarzowice ? SP Krzeszów 1-3
SP 2 Kamienna Góra ? SP Marciszów 5-0
SP Szarocin ? SP Krzeszów 0-5
SP Pisarzowice ? SP Marciszów 0-0
SP 2 Kamienna Góra ? SP Szarocin 6-0
SP Krzeszów ? SP Marciszów 3-0
SP Pisarzowice ? SP 2 Kamienna Góra 1-2
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze
2. Szkoła Podstawowa w Krzeszowie
3. Szkoła Podstawowa w Marciszowie
4. Szkoła Podstawowa w Pisarzowicach
5. Szkoła Podstawowa w Szarocinie
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze