Dzisiaj (13 grudnia) w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyły się zawody powiatowe w siatkówce dziewcząt i chłopców szkół licealnych.
W kategorii dziewcząt po wyrównany meczu wygrało ZSZiO 3-2 z ZSO. W rywalizacji chłopców ZSO wygrało z ZSZiO 3-1.
Zwycięzcy awansowali do półfinału zawodów Strefowych, które odbędą się w Kamiennej Górze.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze