Dzisiaj (czwartek, 9 stycznia) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie oraz obu podstawówek z Kamiennej Góry.
Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Ptaszków ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 2 : 0
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Ptaszków
Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do półfinału zawodów strefowych. Szkoła Podstawowa nr 1 rozegra ten półfinał w Kamiennej Górze, natomiast Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra w drugim półfinale zagra w Lubaniu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze