Reklama

Powiatowa siatkówka ? Igrzyska Młodzieży Szkolnej - dziewczęta

Dzisiaj (czwartek, 9 stycznia) na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze odbył się finał powiatowy w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

 

Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie oraz obu podstawówek z Kamiennej Góry.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, do 2 setów wygranych setów, do 25 pkt.

Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Ptaszków ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP 1 Kamienna Góra 0 : 2
SP 2 Kamienna Góra ? SP Ptaszków 2 : 0

Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Ptaszków

Szkoła Podstawowa nr 1 Kamienna Góra oraz Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra uzyskały awans do półfinału zawodów strefowych. Szkoła Podstawowa nr 1 rozegra ten półfinał w Kamiennej Górze, natomiast Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra w drugim półfinale zagra w Lubaniu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama