Dzisiaj (poniedziałek, 21 stycznia) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt.
Do zawodów przystąpiły reprezentacje trzech szkół. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry. Uczennice tej placówki wygrały oba mecze. Pokonały (2:1) drużynę ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej z Kamiennej Góry oraz reprezentację Szkoły Podstawowej z Marciszowa (2:0). W Meczu o drugie miejsce SP Marciszów wygrała z SGEE (2:0).
Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry będzie reprezentować powiat kamiennogórski w półfinale strefy jeleniogórskiej, który rozegrany zostanie w Jeleniej Górze.
Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze