Reklama

Powiatowa siatkówka dziewcząt

Dzisiaj (poniedziałek, 21 stycznia) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt.

 

Do zawodów przystąpiły reprezentacje trzech szkół. Zawody wygrała Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry. Uczennice tej placówki wygrały oba mecze. Pokonały (2:1) drużynę ze Społecznego Gimnazjum Edukacji Europejskiej z Kamiennej Góry oraz reprezentację Szkoły Podstawowej z Marciszowa (2:0). W Meczu o drugie miejsce SP Marciszów wygrała z SGEE (2:0).

Szkoła Podstawowa nr 1 z Kamiennej Góry będzie reprezentować powiat kamiennogórski w półfinale strefy jeleniogórskiej, który rozegrany zostanie w Jeleniej Górze.

Reklama

Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama