Dzisiaj (sobota, 27 sierpnia) na boisku nad kamiennogórskim zalewem rozegrany został turniej siatkówki plażowej Beachmania.
Mistrzostwa powiatu kamiennogórskiego zorganizował klub KS Sudety. Turniej rozegrany został w kategorii open mężczyzn. Do rozgrywek przystąpiło pięć drużyn. Zagrano systemem każdy z każdym.
Turniej wygrał duet Jacek Wróbel, Jerzy Tabaka. Drugie miejsce zajęli Kamil Gmyr i Mateusz Dziedzic, trzecie Adam Pęczyński i Marek Derda. Czwarte miejsce zajęli Paweł Gądek, Bartosz Surdyka, piąte Bartosz Wraga, Andrzej Konopka.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze