Dzisiaj (czwartek, 21 marca) na hali sportowej w Pisarzowicach odbył się powiatowy turniej w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W zawodach wzięły udział zawodniczki z trzech szkól: SP Pisarzowice, SP Lubawka, SP 2 Kamienna Góra.
Zwyciężyły zawodniczki gospodarzy i wywalczyły awans do półfinału strefy jeleniogórskiej, który odbędzie się dnia 25.03.2019 .r w Jeleniej Górze.
Wyniki poszczególnych spotkań:
SP Pisarzowice ? SP Lubawka 14:9
SP Lubawka ? SP 2 Kamienna Góra 5:17
SP Pisarzowice ? SP 2 Kamienna Góra 13:6
Kolejność końcowa:
1. Szkoła Podstawowa Pisarzowice
2. Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra
3. Szkoła Podstawowa Lubawka

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze