Dzisiaj (piątek, 11 stycznia) w ZSZiO odbyły się zawody powiatowe w halowej piłce nożnej szkół licealnych.
W obu pojedynkach góra byli gospodarze. Dziewczęta ZSZiO wygrały 6:1 z ZSO, a chłopy 13:4. W rywalizacji chłopców awans uzyskały obie szkoły. W rywalizacji dziewcząt awansował ZSZiO. Finał Strefy Jeleniogórskiej odbędzie się w Kamiennej Górze w dniach 15-16 lutego.
Organizatorem zawodów był MOS Kamienna Góra.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze