Reklama

Powiatowa koszykówka - Igrzyska Dzieci

Dzisiaj (czwartek, 17 stycznia) w Marciszowie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce koszykowej chłopców w ramach Igrzysk Dzieci.

 

Do zawodów przystąpiły reprezentacje czterech szkół podstawowych: kamiennogórskiej "dwójki" oraz placówek z Krzeszowa, Marciszowa i Chełmska Śląskiego.

Turniej z kompletem zwycięstw wygrała drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 z Kamiennej Góry, która wywalczyła awans do półfinału strefy jeleniogórskiej. Uczniowie kamiennogórskiej szkoły pokonali rówieśników z Marciszowa (14:4), Chełmska Śląskiego (27:7) i Krzeszowa (21:17). Drugie miejsce zajęła szkoła z Krzeszowa, która wygrała z Marciszowem (16:4) i Chełmskiej Śląskim (44:5). Trzecie miejsce wywalczyła szkoła z Marciszowa pokonując Chełmsko Śląskie (18:4).

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama