Wczoraj (poniedziałek, 25 listopada) w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców.
W turnieju wystartowały cztery drużyny. Najlepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum w Lubawce. Lubawka wygrała wszystkie swoje mecze.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1) Gim nr 2 Kam. Góra ? Gim Pisarzowice 7 : 30
2) ZS Gim nr 1 Kam. Góra ? Gim Lubawka 13 : 16
3) Gim Pisarzowice ? ZS Gim nr 1 Kam. Góra 13 : 15
4) Gim Lubawka ? Gim nr 2 Kam. Góra 30 : 10
5) Gim Pisarzowice ? Gim Lubawka 12 : 23
6) Gim nr 2 Kam. Góra ? ZS Gim nr 1 Kam. Góra 7 : 18
Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Lubawce
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze
3. Gimnazjum w Pisarzowicach
4. Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze
Skład Gimnazjum w Lubawce: Kruczek Mateusz, Kuniej Mateusz, Centlik Kacper, Niemiec Dawid, Majerski Michał, Wojciechowski Kacper, Kowalski Łukasz, Jaszczur Patryk, Policht Kamil. Opiekun: Marcin Kamiński
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze