Reklama

Powiatowa koszykówka - chłopcy - gimnazja

Wczoraj (poniedziałek, 25 listopada) w sali sportowej Zespołu Szkół Publicznych w Pisarzowicach odbyły się zawody powiatowe szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców.

 

W turnieju wystartowały cztery drużyny. Najlepsi okazali się reprezentanci Gimnazjum w Lubawce. Lubawka wygrała wszystkie swoje mecze.  

Wyniki poszczególnych spotkań:
1) Gim nr 2 Kam. Góra ? Gim Pisarzowice 7 : 30
2) ZS Gim nr 1 Kam. Góra ? Gim Lubawka 13 : 16
3) Gim Pisarzowice ? ZS Gim nr 1 Kam. Góra 13 : 15
4) Gim Lubawka ? Gim nr 2 Kam. Góra 30 : 10
5) Gim Pisarzowice ? Gim Lubawka 12 : 23
6) Gim nr 2 Kam. Góra ? ZS Gim nr 1 Kam. Góra 7 : 18

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum w Lubawce
2. Zespół Szkół Gimnazjum nr 1 w Kamiennej Górze
3. Gimnazjum w Pisarzowicach
4. Gimnazjum nr 2 w Kamiennej Górze

Reklama

Skład Gimnazjum w Lubawce: Kruczek Mateusz, Kuniej Mateusz, Centlik Kacper, Niemiec Dawid, Majerski Michał, Wojciechowski Kacper, Kowalski Łukasz, Jaszczur Patryk, Policht Kamil. Opiekun: Marcin Kamiński

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama