W piątek (16 listopada) w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze zostały rozegrane zawody powiatowe w piłce koszykowej dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej.
W zawodach uczestniczyły cztery drużyny. Zagrały systemem każdy z każdym.
Zawody wygrała Szkoła Podstawowa z Pisarzowic wygrywając wszystkie spotkania. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Lubawki, trzecie Szkoła Podstawowa nr 2 Kamienna Góra, czwarte Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra.
Do półfinały Strefy Jeleniogórskiej awansowała drużyna Szkoły Podstawowej z Pisarzowic.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze