Dzisiaj (poniedziałek, 5 lutego) rozegrane zostały powiatowe zawody w piłce koszykowej szkół ponadgimnazjalnych. Mecze rozegrane zostały w hali ZSZiO w Kamiennej Górze.
Aktualizacja 6.02.2018.
Dziewczęta
ZSZiO - ZSO 12 - 43
Najskuteczniejszą zawodniczka spotkania była uczennica ZSO DOminika Paluch, która zdobyła 22 punkty.
Chłopcy:
ZSZiO - ZSO 39 - 31
W drużynie ZSO wyrózniał się Fryzowicz i Trzepak natomiast w ZSZiO Wojciechowski oraz Kumorek.
Oryginalna informacja
W rywalizacji dziewcząt lepsze okazały się zawodniczki z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Pokonały reprezentację Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 43:12.
Skład ZSO: Natalia Bandyk, Natalia Dumin, Aleksandra Gwóźdź, Sandra Kuzar, Wiktoria Matusik, Martyna Michalska, Hanna Mierzwa, Dominika Paluch, Sandra Skrzypczyk, Katarzyna Szczepanik, Weronika Tomczak.
Skład ZSZiO: Ewelina Bil, Wioleta Czaja, Natalia Dobrzańska, Dagmara Dziubacka, Alexandra Królova, Karolina Kwaśniewska, Kinga Lewandowska, Natalia Mułka, Klaudia Skupień, Klaudia Stelmaszczyk, Karolina Woźniak.
W drugim meczu zmierzyli się chłopcy z obu szkół. Tym razem lepsi okazali się reprezentanci ZSZiO.
Skład ZSZiO: Szymon Atleński, Kacper Centlik, Seweryn Jerzak, Patryk Jesionka, Szymon Kamiński, Dominik Krzeszowiak, Nikodem Kumorek, Daniel Piskorski, Marcin Sobieszkoda, Michał Starzec, Kacper Wojciechowski.
Skład ZSO: Jakub Bednarz, Filip Fryzowicz, Mateusz Jasowicz, Jarosław Kopaczewski, Jakub Radziejewski, Piotr Samek, Oktawian Sowiński, Kacper Staroń, Marek Trzepak, Jakub Zasada.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze