Paweł Kielar, mieszkaniec powiatu kamiennogórskiego ukończył górski maraton w Sudetach - Potrójną Koronę. Impreza odbywała się w sobotę i niedzielę.
Impreza odbywała się z zachowaniem rygorów związanych z epidemią koronawirusa. Uczestnicy mieli do pokonania trasę o długości prawie 70 km i przewyższeniu prawie 3 tysięcy metrów. Limit czasu ustalony został na 24 godziny. Trasa wiodła z okolic Lądka Zdroju poprzez Masyw Śnieżnika, Góry Bialskie i Góry Złote. Po drodze do zdobycia były trzy szczyty zaliczane do Korony Gór Polski.
fot. Arkadiusz Jaskuła / Potrójna Korona
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze