Dzisiaj (czwartek, 19 lipca) wieczorem na drodze wjazdowej do Lubawki potrącona została rowerzystka. Kobieta trafiła do szpitala.
Z ustaleń policji wynika, że od strony wsi Błażkowa na główną drogę (krajową piątkę) chciała wyjechać 30-latka prowadząca opla corsę. Mieszkanka gminy Lubawka wymusiła pierwszeństwo i uderzyła rowerzystkę, 66-latkę.
Kobieta jadąca rowerem przewieziona została do Powiatowego Centrum Zdrowia w Kamiennej Górze, a następnie do Dolnośląskiego Centrum Zdrowia.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze