Reklama

Potrącenie pod ratuszem

Uwaga kierowcy, w centrum Kamiennej Góry możecie natknąć się na duże utrudnienia w ruchu. Na skrzyżowaniu przy ratuszu potrącona została kobieta.

Aktualizacja 14:20

Piesza ma złamaną nogę. Poszkodowana to 61-latka. Fiatem kierował 32-latek, był trzeźwy.


Oryginalna informacja
Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przez Al. Wojska Polskiego tuż przy ratuszu. Pierwszej pomocy przedmedycznej udzielali strażacy, którzy następnie przekazali poszkodowaną pogotowiu ratunkowemu. Kobieta z urazem nogi przewieziona została do Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji.

Na miejscu zdarzenia zablokowany jest jeden pas (z ul. Spacerowej w Al. Wojska Polskiego) stoi na  nim cinquecento biorące udział w zdarzeniu. Ruchem kieruje policja.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama