Uwaga kierowcy, w centrum Kamiennej Góry możecie natknąć się na duże utrudnienia w ruchu. Na skrzyżowaniu przy ratuszu potrącona została kobieta.
Aktualizacja 14:20
Piesza ma złamaną nogę. Poszkodowana to 61-latka. Fiatem kierował 32-latek, był trzeźwy.
Oryginalna informacja
Do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych przez Al. Wojska Polskiego tuż przy ratuszu. Pierwszej pomocy przedmedycznej udzielali strażacy, którzy następnie przekazali poszkodowaną pogotowiu ratunkowemu. Kobieta z urazem nogi przewieziona została do Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji.
Na miejscu zdarzenia zablokowany jest jeden pas (z ul. Spacerowej w Al. Wojska Polskiego) stoi na nim cinquecento biorące udział w zdarzeniu. Ruchem kieruje policja.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze