Grupa teatralna "Pół do czwartej" wystawiła dzisiaj (wtorek, 18 czerwca) piątą premierę. Młodzi aktorzy zagrali przed kolegami ze szkoły.
Grupa działa od trzech lat przy Domu Kultury w Lubawce. Zajęcia prowadzi Inka Irena Wyciślik. W tej chwili w zajęciach bierze udział pięć gimnazjalistek.
Dzisiejszy spektakl "Lektury dla potłuczonych kabaretu ? Potem" był podsumowanie tegorocznej działalności grupy. Inspiracją były skecze kabaretu Potem. Młodzież w żartobliwy sposób przedstawiła kilka znanych lektur.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze