Dzisiaj (piątek, 19 września) dzieci z Przedszkola nr 1 w Kamiennej Górze wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji "Sprzątanie świata".
Podobnie jak w latach ubiegłych, dzieci sprzątały teren ogrodu przedszkolnego, ulicę Spacerową oraz ulice przyległe do przedszkola (Pl. Browarowy i ul. Browarową). Dzieci z grupy V kontynuując akcję "Posprzątaj po swoim psie" wyruszyły na kamiennogórski rynek z przygotowanymi ulotkami, mówiącymi o konieczności sprzątania po czworonożnych pupilach. Przedszkolaki ulotki rozdawały mieszkańcom Kamiennej Góry.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze