Iwona Krawczyk podjęła decyzję dotyczącą mandatu poselskiego. Najprawdopodobniej w grudniu zostanie posłanką.
I. Krawczyk z dobrym wynikiem weszła do sejmiku województwa dolnośląskiego. Po zawarciu koalicji PiS z Bezpartyjnymi Samorządowcami została radną opozycyjną. Mandat radnego otrzymał również Stanisław Huskowski, poseł PO. Postanowił wrócić z Warszawy do Wrocławia i zwolnił miejsce na Wiejskiej. W poprzednich wyborach parlamentarnych I. Krawczyk zajęła pierwsze miejsce bez mandatu. Po rezygnacji S. Huskowskiego musiała podjąć decyzję, pozostać w sejmiku, czy rozpocząć pracę poselską. Zdecydowała się objąć mandat poselski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze