Reklama

Posłanka z Kamiennej

Iwona Krawczyk podjęła decyzję dotyczącą mandatu poselskiego. Najprawdopodobniej w grudniu zostanie posłanką.

 

I. Krawczyk z dobrym wynikiem weszła do sejmiku województwa dolnośląskiego. Po zawarciu koalicji PiS z Bezpartyjnymi Samorządowcami została radną opozycyjną. Mandat radnego otrzymał również Stanisław Huskowski, poseł PO. Postanowił wrócić z Warszawy do Wrocławia i zwolnił miejsce na Wiejskiej. W poprzednich wyborach parlamentarnych I. Krawczyk zajęła pierwsze miejsce bez mandatu. Po rezygnacji S. Huskowskiego musiała podjąć decyzję, pozostać w sejmiku, czy rozpocząć pracę poselską. Zdecydowała się objąć mandat poselski.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama