Zofia Czernow, posłanka Platformy Obywatelskiej, zaprosiła dzisiaj (piątek, 9 stycznia) samorządowców, przedstawicieli firm, instytucji, stowarzyszeń i klubów na noworoczne spotkanie.
Spotkanie stało się okazją do uroczystego uruchomienia biura poselskiego Z. Czernow w Kamiennej Górze. Posłanka lub pracownicy jej biura dostępni będą dla kamiennogórzan w biurze przy ul. Słowiańskiej 1 w pierwsze i trzecie poniedziałki każdego miesiąca w godzinach od 12 do 15.
Podczas spotkania Z. Czernow przypomniała, że do tej pory chętnie spotykała się z mieszkańcami Kamiennej Góry. Nie tylko starała się pomagać, ale korzystała również z przekazywanych rad i sugestii. Teraz kontakt będzie łatwiejszy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze