Reklama

Poseł przejmie kapliczki?

Poseł Henryk Kmiecik został prezesem Stowarzyszenia Nasza Gmina Lubawka ? Kalwaria Lubawska. Jednym z celów nowej organizacji jest ratowanie kapliczek na Świętej Górze.



Stowarzyszenie ma 17 członków, trwa poszukiwanie członków honorowych, którzy ułatwią starania o realizację celów. Stowarzyszenie chce przejąć kapliczki będące częścią drogi krzyżowej na Świętej Górze w Lubawce. Kapliczki mają zostać wyremontowane i stać się atrakcją turystyczną. Na pierwsze prace potrzeba ok. 1,2 mln zł, stowarzyszenie chce je pozyskać z różnego typu funduszy. Prace miałyby się rozpocząć wiosną.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama