Dzisiaj w Jeleniej Górze zapadł wyrok w sprawie cywilnej wytoczonej przez Iwonę Krawczyk posłowi Henrykowi Kmiecikowi.
Sprawa dotyczyła wypowiedzi posła w środkach masowego przekazu, m.in. w komentarzach na portalu. Sędzia uznała posła winnym. Parlamentarzysta ma wpłacić 15 tys. zł na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Psychoonkologii "Życie" w Kamiennej Górze, pokryć koszty sądowe oraz przeprosić I. Krawczyk we wskazanych mediach.
Wyrok nie jest prawomocny. Ani poseł, ani jego pełnomocnik nie uczestniczyli w dzisiejszej rozprawie. Prawdopodobnie będą odwoływać się od wyroku.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze