Wczoraj (czwartek, 20 czerwca), podczas 44 posiedzenia Sejmu, poseł Henryk Kmiecik zabrał głos w sprawie pomocy państwa samorządom, na których terenie była powódź 1 i 2 czerwca.
Poseł skrytykował brak decyzji o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej oraz niewystarczającą pomoc państwa dla poszkodowanych.
Całą wypowiedź można przeczytać na stronie Sejmu - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze