Reklama

Porzucony samochód

Dzisiaj (niedziela, 3 listopada) przed godziną 20 policjanci wezwani zostali na drogę z Dębrznika do Sędzisławia. Na poboczu zatrzymał się samochód osobowy, a jego kierowca miał się dziwnie zachowywać.

Aktualizacja 4.11.2013.

Policjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę, mieszkańca gminy Marciszów, który najprawdopodobniej prowadził rozbite audi. W chwili zatrzymania miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Przyznał się do prowadzenia samochodu. Usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu.


Oryginalna informacja
Patrol znalazł audi, które na poboczu uderzyło w pień ściętego drzewa. Samochód ma uszkodzony przód i podwozie. W pobliżu nie było jednak kierowcy.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama