Reklama

Porysował sąsiadce auto. Nie sądził, że zarejestrowała to kamera

W ubiegłym tygodniu 29 -letni mężczyzna postanowił porysować auto zaparkowane na jednym z parkingów osiedlowych w mieście. Nie sądził jednak, że jego wybryki zarejestrowała kamera, znajdująca się wewnątrz pojazdu.

 

W dniu 21 października br. w godzinach popołudniowych, na jednym z kamiennogórskich parkingów osiedlowych doszło do nieprzyjemnego zdarzenia, w którym 29 ? letni mieszkaniec miasta, porysował kilkukrotnie ostrym narzędziem karoserię auta VW Tiguan. Mężczyzna w chwili zdarzenia znajdował się pod wpływem alkoholu i nie spostrzegł, że we wnętrzu samochodu znajduje się kamera, która zarejestrowała jego wybryki. Policjanci, gdy zatrzymali 29 ? latka usłyszeli jedynie, że nie wie sam dlaczego porysował auto sąsiadki, która w wyniku działania mężczyzny poniosła straty co najmniej 7 tys. zł.

Reklama

Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności w związku ze zniszczeniem mienia, jakiego się dopuścił.

asp. Paulina Basta
KPP Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama