Reklama

Portret w szkole

Bogdan Adamus kamiennogórski regionalista dbający m.in. o pamięć o majorze Józefie Sierocińskim przekazał dzisiaj portret majora do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.

Podczas zeszłorocznych obchodów Święta Niepodległości w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze poświęcone zostały dwa portrety majora Jóżefa Sierocińskiego. Oba wykonane zostały przez kamiennogórskich artystów.

Dzisiaj jeden z nich oraz dokumenty potwierdzające pośmiertny awans na majora trafił do Sali Tradycji w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

fot. ZSZiO Kamienna Góra

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama