Bogdan Adamus kamiennogórski regionalista dbający m.in. o pamięć o majorze Józefie Sierocińskim przekazał dzisiaj portret majora do Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących.
Podczas zeszłorocznych obchodów Święta Niepodległości w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Kamiennej Górze poświęcone zostały dwa portrety majora Jóżefa Sierocińskiego. Oba wykonane zostały przez kamiennogórskich artystów.
Dzisiaj jeden z nich oraz dokumenty potwierdzające pośmiertny awans na majora trafił do Sali Tradycji w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
fot. ZSZiO Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze