Kolejny mecz kontrolny przed zbliżającym się sezonem rozegrali dzisiaj piłkarze Orła Lubawka. Tym razem pojechali do Czech. W miejscowości Svoboda nad Upou Orzeł zagrał z FC Svihov.
Czeska drużyna w czwartej lidze. Orzeł pojechał do Czech bez siedmiu podstawowych graczy. Gospodarze wysoko postawili poprzeczkę. Grali szybko i precyzyjnie, wykorzystując błędy gości oraz stałe fragmenty gry. Ostatecznie wygrali 6:1. Jedyną bramkę dla Orła zdobył Nikodem Kumorek.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze